Tuesday, July 31, 2007

Pendant

Täna istusime koos Külliga (alias Karnaaks) kohvikus ja sain üle anda talle tehtud komplekti. Lappasime pärliraamatuid ja jutustasime pärlitest, pärlitest ja pärlitest... Nii tore on rääkida teise helmehulluga!!! Tunnid läksid niikui niuhti. Ja mis kõige olulisem, komplekt paistis talle meeldivat ning koguni müüsin talle kogemata Black and mysterious komplekti. Nii tore on teada, et kätetöö läheb õige inimese kätte!

Eile... või oli see üleeile, tegin ühe ripatsi. Tegemist on küll helmega, kuid ripatsi tegemisel ei viinud traati kordagi läbi helme. Tahtsin vaadata, kas saaks hakkama nii :) Sain küll.
Today I sat with Külli (alias Karnaaks) in a cafe and she saw the set I made for her. And now I have a chance to show the earrings I made for the set (look above). We read some beading books and talked about beads, beads, beads... It was so nice to talk with another bead-addict!!! Hours were flying by. It seemed she loved the set and I accidentally sold her the Black and mysterious set. It is so great when handycrafted things go to right person!

Yesterday... or was it a day before that, I made a pendant. It is a dark red silver foiled bead there, but I didn't pull any wire through it. I wanted to see if I'm up to making a pendant like that :) And I was.

3 comments:

Anonymous said...

Ihanat sävyt näissä koruissa, niin lämpimät!

Sirpa

Mari-Liis said...

V�ga ilusad ehted

Karnaaks said...

See TOHO seemnehelmestega komplekt on super, särasin sellega nädalavahetusel Pärnus, musta komplekti kombineerisin äiapapa sünnipäeval mustvalge riietusega, sai ka tohutult ilus :) Üliõnnelik et mul on Sinu tehtud ehted!