Tuesday, September 25, 2007

Orange-yellowish

Oranžikas-kollane septembrikuuks. Septembrikuu värviks tahtsin valida oranži, kuid kuna mul seda tooni ehteid on suht vähe (nagu näha, olen pannud ühe palju pilte ühest komplektist), siis laiendasin natukene oma valikut, lisades ka kollase värvi. Tegu on väikese traditsiooniga, kus iga kuu valin värvi või paar ning otsin oma albumist vastavalt ehete pilte. Olen ehteid teinud juba mõnda aega ja nii on kogunenud albumisse hulk pilte. Värvide kaupa esitamise mõte on selles, et neid "vanakesi" vahepeal tuulutada :)
Et miks ma valisin oranži? Sest nüüd on looduses näha seda värvi rohkem kui varem. Sest see on minu arvates sügise värv ja sügis on käes! Head sügise algust kõikidele!
Kõikide kuude värvivalikut võid näha siin.


Orange-yellowish to September. I wanted to choose orange to this month, but since there are not too many pieces made in this color (as you can see, there are quite many pictures of one set) then I added yellow. This is a little tradition I have in my blog - to choose a color in every month and show some old stuff in that color. I've made jewelry quite some time now and so there are lot of pictures in my album. The idea is to revive these "oldies" and let them know I haven't forgotten them :)
So why orange-yellow in September? Because you can see those colors in nature more than before. Because to me it is a color of autumn and autumn has begun! Have a nice autumn everybody!
You can see the colors of all the months here.

No comments: