Sunday, June 29, 2008

More sophisticated look

Näh, ei saa ilma swarovskiteta :) Siin on kaks kaelakeed, üks lihtsam, teine pisut keerulisem. Ka siin on kasutatud swarovski 14mm rivoli kivikesi. Esimesel on lisaks amethyst rivolile ka metall plaadike, mille otsas ripuvad roosakad helmed. Mõlemad ripatsid ripuvad pallikestega keti küljes (oi kuidas ma praegu fännan sellist ketti). Kinnitasin need ovaalsete kinnitusrõngastega nii, et need ei hakka ketil jooksma. Muidu ühel hetkel avastad, et kinnis on ette libisenud. Teisel kaelakeel on selline päris kauni mustriga plaat, millel on aga keeruline rakendust leida. Värvidest on siin olivine ja light colorado topaz. Tilgakujulised kivid on Preciosa kristall ja ilma peegelkihita. See light colorado topaz on üks ütlemata ilus värv. See on selline rahulik, mahe ja pole liiga soe ega külm. Väga sarnane toon on crystal golden shadow, mille olen ka ostnud. Hetkel meeldib light colorado topaz rohkem :)
Esimene kee on müüdud.
I can't seem to get my hands off swarovskies :) Here are two necklaces. Here I also used 14mm swarovski 14mm rivolis. The first necklace has a amethyst rivoli and also a square stamped filligree with three pinkish beads. Both pendants hang on a ball chain (oh, I'm so fond of those cute chains). I attached these with oval jump rings so they will not slide on the chain. Otherwise you'll find the clasp next to the pendants after some time. The second necklace has a beautiful stamped filligree that I find hard to use in a piece of jewellery. Stone colors are olivine and light colorado topaz. Pearshaped stones are Preciosa and without the foiling. I really like the color light colorado topaz . It's calm and gentle, not too warm and not too cold. Very similar color is crystal golden shadow that I have also purchased. At the moment I like light colorado topaz more :)
First necklace is sold.

7 comments:

annasaarso said...

Väga mõnusad värvid. Ma olen veel enda emale ühe komplekti võlgu, mis tuleb just sellistes värvides nagu see teine kee- topaas ja oliiv.

Betina Sandra Guelman said...

beatiful!!!!!!!!!!!!!
very nice blog!!!!!!!!!!!

mdmB said...

See värvikombinatsioon on jah mõnus :)
Betina, thank you :)

cristal perles said...

Magnifique! très réussi

perles said...

super !

perles said...

Super !

cristal perles said...

hello from France, it is beautiful, have a nice summer :-)