Wednesday, May 13, 2009

Beaded Earrings

Ma olen täiesti parandamatu... Vaevalt on uus laadung ehtekividega kohal, kui juba tellin uusi. Ausõna, mul on hirm enda pärast! Aga ega siis neid ehtekive saa seisma jätta, on ju nii?

Neid kõrvarõngaid alustasin eile ja lõpetasin täna. Päris nii välja ei tulnud, kui tahtsin. Arvan, et need tillukesed swarovski navy blue kivid ei paista piisavalt välja. Ja mis mõtet on swarovskitel kui nad ei paista välja? Aga vot see navette-kujuline kivi on hetkel lemmik. See on nüüd kahevärviline givre glaas. Ehk tumesinist ja valget värvi klaasijutid lähevad läbipaistva klaasi seest läbi. Valisin need kivid teiste omasuguste seast välja kuna nendel värvid natuke ka segunenud! Siin on veel seemnehelmeid ja pisut klaaspärleid. Tegelikult plaanisin neid rohkem panna ja paningi, kuid ma pidevalt kraapisin nende pealmise kihi katki ja muudkui harutasin, kuni lõpuks sai sellest küllalt.

Panin DaWandasse ehteid juurde, kaks neist on täitsa uued - täna valminud.

Photobucket Photobucket
Photobucket

I'm absolutely hopeless... I just manage to get my ordered rhinestones when I've already ordered some more. This is getting serious! But I can't let them just be in a box can I?

I started with these earrings yesterday and finished them today. Not exactly what I imagined. I think those tiny swarovski navy blue rhinestones don't show enough. What's the point of swarovskies if you can't see them? But this navette shaped rhinestone is my favourite at the moment. It's two colored givre glass. It has opaque dark blue and white glass running through the crystal glass. I choose these two stones from the rest because the blue and white are bit mixed! I put some seedbeads and glass pearls here also. I planned to put a lot of glass pearls here and I did. But I accidentally scratched the surface of pearls and therefore needed to change them way too many times.

I listed some more jewellery pieces at my DaWanda, two of them are brand new - I made them today.

No comments: