Wednesday, September 30, 2009

Color of the month: Pink September

Niisiis, roosa. Piltide valik roosades toonides. Need ehted on valminud vahemikus 2007 aasta oktoober kuni 2009 aasta juuni. Et näha kõiki siiamaani kokku pandud ehtepilte värvide kaupa, vajuta SIIA.
Kliki piltidel, et näha lähemalt.

Photobucket
Photobucket
Photobucket Photobucket

Photobucket

So, this is the pink Color of the Month. I made these jewelry between 2007 october and 2009 june. To see all Color of the Month posts click HERE.
Click on pictures to see more closely.

7 comments:

viki said...

Wow....kle sa paned mind sedasi roosat jumaldama :D

mdmB said...

Aga loomulikult :) Roosa on ju ilus värv!

Paula said...

Leidsin Su blogi täna ja sul on hämmastavalt ilusad tööd! Kahjuks ei leidnud Su meiliaadressi kusagilt, oleksin tahtnud kirjutada ja mõningaid asju uurida!:) Valmistan ka ise ehteid, aga palju lihtsamaid. Võid vaadata minu veebipoodi www.korvahark.ee ja mulle kirjutada!

Päikest ja inspiratsiooni! :)
Paula

Anu said...

oeh, tahan neid kõiki :D
Väga ilusad. See paelaga mähitud? käevõru on eriti kaval.

mdmB said...

Tere, Paula. Meiliaadress on vasakus tulbas lingi all "contact me" ;) Vaatasin su veebipoodi - väga toreda pesa oled teinud!

Anu, aitäh, see käevõru ongi tehtud eelpainutatud traadile ja mässitud lindiga.

Grete said...

Oeh, mul tuli täiesti kommipoe-tunne peale. Ahvatlused reas :)

Lohhh said...

Imeilusad asjad. Kusjuures, kui nüüd võrrelda eelmise seeriaga kuu värvidest, on praeguses näha palju rohkem väljakujunenud stiili. Varem oli katsetatud palju erinevaid tehnikaid (kujutan ette, et minu blogi näeb üsna samasugune kirju välja :) ). Praegune stiil on muidugi minu arvates jumalik. :)