Saturday, September 10, 2011

Ummm, pink?

Olen varemgi roosat kasutanud, kuid helmeste valik on olnud võrreldes siniste-roheliste-ja-mis-kõik-muuga väike. Alati on häda, et ilusat roosat tooni klaashelmeid pole sugugi lihtne saada. Ja kui on, siis on ikka hind kõrgem ka. Jah, ma tean, et ostes kaks-kolm helmest kuskilt jaepoest pole hinnavahe väga märgata. Aga ma tahan ju osta hulgi ja siis on hinda vaadates lausa valus.
Ja siis tuli pakkumine hulgimüüjalt, neil olid allahindlused! Need helmed saabusid mulle hiljuti :) Piimjad heleroosad 4mm ja tugevamat tooni 10mm ümmargused helmed. Viimased on käsitsi tehtud.
Arvake ära, mis värvi ehteid ma praegu tegema hakkan?
Ostes need helmed oli mul mõte panna kokku roosa ja safiirsinine. Aga praegu on roosa järele isu nii suur, et tuleb vist roosa koos roosaga ;)


Photobucket Photobucket
Photobucket


I've used pink color before but my selection of that colored beads is small compared to blues-greens-and-all-the-others. Always a problem of getting a beautiful shade of pink beads. And when there are some, the price is high. Yes I know, buying some two-three beads from LBS doesn't make any difference. But I want to buy in bulk and then it usually hurts to see the price. Then I came across an offer from my wholesaler, they were having a sale! I received the beads on my photos recently :) Milky light pink 4mm and medium pink 10mm round beads. Bigger ones were made by hand.
Guess what color jewelry I'm starting to make?
I bought these with the idea of mixing light pink with sapphire blue. But right now looking at these delicious pink beads I'm thinking of putting pink together with pink ;)

3 comments:

Lariata said...

Ilus roosa, mis ei ole sinakas ega ka liiga lapselik roosa. Ma arvan,et tuleb terve rida ehteid, mida saab omavahel kombineerida :)

Maarit said...

Oo, kui ilus roosa!! Jään põnevusega neist ehteid ootama :)

Katrin mdmB said...

On jah ilus, ja väga inspireeriv värv. Olen juba ühe kaelakee-käeketi komplektiga algust teinud.