Sunday, January 22, 2012

New Competiton!

Ja siin see ongi - kolmas ehtekonkurss, milles teevad koostööd E-Beads ja Create Your Style with Swarovski Elements. Olen eelnevatest osa võtnud ning seda kajastanud ka siin blogis. Esimene oli Boudoir Beautiful 2010, teine Urban Beautiful 2011. Ei esimesest osa võtnud kaelakee ega teise kandideerinug kõrvarõngapaar ei suutnud parima 20 hulka saada. Kolmas konkurss kannab nime Blooming Beautiful.
Teema - Blooming Beautiful - on täis võlu, õisi ning seotud müstilise traditsionaalse Hiinaga. Loe rohkem siit. Seoses sellega panin kokku oma varudest mõned kivid, et natuke teemaga mängida. Mul pole mingitki ideed, mida võiksin teha :( Isegi mitte kõige pisematki.

Photobucket
Pildil/On photo: 12mm art.4470 Padparadscha, 19ss art.1012 Fuchsia,
19ss art.1028 Indicolite,vintage Swarovski 5mm & 8mm Azalea.

Photobucket
Konkursi plakat/Competition Banner from: Create Your Style

And here it is - the third competition, made in cooperation of E-Beads and Create Your Style with Swarovski Elements. I've taken part of the previous ones and written about it here in my blog. First one was Boudoir Beautiful 2010, second Urban Beautiful 2011. My pieces - necklace for the first and earrings for the second - didn't make it to the best 20. Third competition is named Blooming Beautiful.
Theme - Blooming Beautiful - is full of enchantment, blossoms and mystical traditional China. Read more here. So I put together a selection of rhinestones from my stash, just playing. I do not have any idea what to make :( None whatsoever.

4 comments:

Siret said...

No kolm on ju ikka etem kui kaks - ma hoian küll pöialt, et sul "pahv idee" tuleks :-)

Katrin mdmB said...

Ehh noh, loodame :)

Tsäp said...

Mina ka hoian pöialt ja ootan põnevusega! Kui keegi mainib Hiinat või Jaapanit siis mulle seostuvad kohe peaehted. Ja roosa värv :)

Seren said...

Nüüd peaks tormama raamatupoodi ja võtma mõne Geisha memuaari vmt, et inspiratsiooni saada. :) Edukat inspiratsioonihetke!