Sunday, March 24, 2013

Preparations

Üle-eelmisel nädalal sain meili Joannalt www.i-beads.com'ist Crystal Glam 2013 ehtekonkursi kohta. Suured tänud, ma kardan, et oleksind selle maha maganud! Seekordselt otseselt nagu teemat pole (peale sõna glamuur ;)), tingimustes on kirjas, et tuleb kasutada SWAROVSKI ELEMENTS Fancy Stones ehtekive ja soovitatavalt kivide "pesasid" i-beadsist ning Beadaloni tooteid. Viimasest on mul ainult Nymo niiti ja seetõttu otsustasin proovida nende värvilist traati. Muidu ma kasutan ehetes messingust traati, mis kaetud vasega ning millele on "tehtud" antiikne välimus ning omakorda lakitud. Kuna seda on keeruline saada ja, mis seal salata, ka hind on krõbe, oleks ju tore leida alternatiiv.
Sain laupäeval kätte oma uued traadid ja alustasin enese häälestamisega. Vaatasin üle olemasoleva Swarovski kivide valiku ning kõige "fancy'm" tundus kolmnurkne lihv :) Kolmnurkne kivi on ka väljakutse, sest minu jaoks on seda palju keerulisem disaini sobitada kui ümmargusi ja ruudukujulisi. Võibolla aitavad siin kaasa piklikud (baguette) kivid... Ja kindlasti ei saa ma ilma pisikeste ümmarguste kivideta. Pildistamise hetkel sümpatiseerisid kõige rohkem värvid Ruby ja Siam. Aga vahepeal olen jõudnud juba mõelda ka värvikombinatsioonile Crystal ja Turquoise. Eks näis.I received Joanna email from www.i-beads.com about Crystal Glam 2013 jewellery competition. Thank you so much for I'm afraid I would have missed it! Seems like there's not a fixed theme (apart from the word Glam) like last times. Designers are invited to create a glamorous piece of jewellery or fashion accessory made with products from the SWAROVSKI ELEMENTS Fancy Stone assortment,  i-beads settings and  Beadalon wire. I have only Nymo from Beadalon, so I decided to try out their colored wire. I usually use a brass wire covered with copper that is made to look antique. Because it's difficult to get and not to mention the high price I thought it would be nice to find an alternative.
On Saturday I received my new wires and started to think about the design. I reviewed my collection of Swarovski rhinestones and found triangle cut to be the most "fancy" to me :) Triangle shaped stones are definitely a challenge because it is difficult for me to use them compared to round or square shaped ones. Maybe baguette shaped stones can help me on this... And there's no way I can do without small round stones. When I took photos I liked combination of Ruby and Siam. But now I've thought about Crystal and Turquoise too. Well see.

No comments: