Saturday, April 25, 2009

Shopping

Mul on nende ehtekivide ostmine muutunud liiga sarnaseks kollektsioneerimisele :( Aga pole hullu :) Sest eriti rõõmsaks teeb mind see, kui saan asju originaalpakendis. Siin on kaks näidet. Mõlemad on vanaaegsed ehtekomponendid. Esimeseks on Jaapani Cherry Brand koralli värvi klaasist pressitud lillemustriga ehtekivid. Imeilusad ja peened. Sain need originaalpakendis, tahtsin küll seda kuidagi avada nii, et katki ei läheks, kuid see ei õnnestunud. Teine, kah originaalpakendis (väike pettumus, et nii lihtsalt kilekotis...) ost on käsitsi tehtud portselanist õrnroosad roosid. Naljakas mõelda, et kellegi vanavanaema või -isa on need teinud :)
Mõlema originaalpakendit ei saa enam kasutada, nii et otsisin kaks punast karpi ja pakkisin ilusti valge siidpaberiga ära :)

Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket

This rhinestone shopping has become more and more similar to collecting them :( But it's OK :) And I feel especially lucky when I get them in original package. Here are two examples. Both are vintage. First one is a lot of Cherry Brand coral glass flower patterned oval stones from Japan. These are gorgeous! I got these in original packing and tried to keep the seal intact but failed. The other items, also in original package (bit dissapointed that it was just a plastic bag...), were handmade vintage porcelain roses in pale pink color. Funny to think that perhaps someones great grandmother or -father made these :)
I could no longer use these packages so I put them in old boxes and put white paper in it :)

1 comment:

viki said...

Assa kui peen :D