Wednesday, April 15, 2015

Shopping Jewelry Supplies

When an opportunity comes to buy something really rare and absolutely gorgeous - it's really a dream come true! These pink metallic nailhead beads are stunning!!! Having an ivy leaf shape and facets and measuring only 5mm (!)!
Other really great find is the glass pearls I got from France. Thin wound rice shaped pearls have cute baby pink color and measure from 2x4mm to 4x6mm. Round 4mm pearls have more glossy pearl coating and are quite heavy when compared to Czech glass beads. These photos are taken up close to show all the details - these beads are really small and delicate in real life!

vintage jewelry suppliesKui avaneb võimalus osta midagi tõeliselt kaunist ja tõeliselt haruldast - see on nagu unistuse täitmine! Need roosad metallikvärvi "nailhead" helmed on hingematvalt ilusad!!! Neil on luuderohu lehe moodi kuju ning tahud ja seda kõike 5mm (!) suuruse juures!
Teine väga hea leid on need klaaspärlid Prantsusmaalt. Nendel peenikestel riisikujulistel keeratud helmestel on õrn beebiroosa värv ja suurus alates 2x4mm kuni 4x6mm. Ümmargused 4mm pärlitel on pärlikiht, mis peegeldab rohkem ja võrreldes samasuurte Tšehhi klaashelmestega on üllatavalt palju raskemad. Fotod on tehtud päris lähedalt, et kõik detailid oleks näha - need helmed on päriselus tõesti väikesed!

2 comments:

Kista said...

Väga huvitavad helmed! Tahaks juba näha neid ehteid :)

Katrin mdmB said...

Min ka :) Aga millegipärast on praegu veel vara.