Monday, April 5, 2010

Yellow vs Blue

Tahtsin tegelikult näidata hoopis uut kollast käeketti, ent pildid ei tulnud üldse välja :( Nii et näitan mõni teine kord. Mul tekkis kinnisidee seoses kollasega, kui tahtsin märtsi kuu jaoks kollaste ehete pilte kokku koguda. Kuid ma ei leidnud neid eriti. Aga miks ma siis kollaseid ehetid ei tee? Nii tegingi täna ühe kollase... Eks see ole ikka nii, et kui miskit plaanid, siis läheb kõik teistmoodi.

Aga selle sinise käeketi tegin pärast kollast ja pole tal viga midagi. See osa, kus on lilled, helmed ja ehtekivid oli mul valmis juba ammu-ammu. Ma plaanisin tookord teha sellest prossi. Ei mäletagi, miks see prossitegemine lõpule ei jõudnud. Vbl sellepärast, et see pidi koha leidma siin käeketis?
Photobucket Photobucket
Photobucket

I wanted to show you a new yellow bracelet, but the photos didn't come out at all :( So I'll show it another time. I got obsessed with yellow because when I tried to put together a gallery for Color of the Month for March - I could't find much yellow jewelry at all. Why I don't make any yellow jewlery? So I made that yellow bracelet... Oh, well, things don't turn out how they were planned.

But I made this blue bracelet after the yellow one and it turned out alright. The part with all the flowers, beads and rhinestones was made a long time ago. I planned to use it in a brooch. Don't remember what was the reason why I didn't finish it. Probably because I needed to use it in this bracelet, right?

2 comments:

Külli said...

Isver-susver. Sul on nii heade värvidega helmeid. See helesinine on super. Kee on ka super- tagasihoidlik aga samas ka edev.

Katrin mdmB said...

No kas nad nüüd just nii head need värvid on... täitsa tavalised :) Jah, edev on tõesti.