Saturday, March 12, 2011

Vintage Rhinestones and More...

Väike kokkuvõte vahepeal hangitud asjadest! Ma ei suutnud oma õnne uskuda, kui võitsin oksjonil täispakendi pisikesi swarovski hõbe-metallik ehtekive! Värvi nimi on Crystal Comet Argent Light. Mul pole õrna aimugi, mida täpselt nendega teen, aga kui õnnestub, siis vbl saan ka sama värvi pisut suuremaid ehtekive. Teine pakend siin on Light Amethyst lihvitud kandilised kivid, selle sain mõne aja eest.
Teine suur leid on antiikvasksed kristallidega kettakesed! No andis neid alles otsida!
Kolmas täiendus on raamatute-ajakirjade koha pealt. Nimelt on täienenud Beads Bee ajakirjade valik (nüüd olemas vol. 1-24) ning sain lõpuks kätte ka helmepõimimiste sarja Brick Stitch'i raamatu, mis on siis oranži värvi.

Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket

About some purchases I've made... I couldn't believe my luck when I won an auction of full package with vintage swarovski tiny rhinestones in Crystal Comet Argent Light! I don't know what I'll do with them yet but I'm so thrilled. Even more, if everything goes well I will receive same rhinestones in bigger size! Here you can see another package of vintage swarovski octagon stones in Amethyst Light that I got a while back.
Another great find was antique copper crystal rondelles. These weren't easy to find!
And I have bought many books since I last blogged about them. For example I now have all Beads Bee magazine copies from vol 1-24. And I managed to get the orange book from the beading series. Orange book is about brick stitching

No comments: