Friday, July 25, 2008

Brooch series

Imbi kirjutas täna mulle, et võiks olla selline prosside seeria, kus oleks roose ja pärleid ja vasktraati. Mul tuli meelde, et olin teinud roosidega väikese "seeria", mis koosnes neljast prossist (nagu miniseeria või nii). Ainult ühte olen näidanud, kuna prossid tulid minu arvates liiga rasked ja ma olin nõutu... Need prossid tahavad tugevat ja paksu kangast, aga mina tahaks praegu selliseid kanda :) Suvel aga villaseid jakikesi ja mantleid ju ei kanna... Esimene pross on pruunides toonides (topaasi värvi kristallid, sünteetiline "päikesekivi" ning beežid mageveepärlid), teisel on kontrastne kooslus veripunasest, pärlist ja süsimustast (mustad klaashelmed ja kristallid, korallid ja pärlid), kolmas on juba varem esitletud labradoriidiga ja neljas on natuke rohekas (jadeiit, sünteetiline "päikesekivi" ja oliviini värvi kristallid). Põhjus, miks ma nii sarnaseid asju suutsin nii mitu teha on lihtne, nimelt võtsin kaasa piiratud koguse materjale ning läksin õue meisterdama ;)

Imbi wrote to me today that I could make a series of brooches that have roses, pearls and copper wire. And then I realized I've forgotten about that I do have a little "series" of four brooches. I showed you only one, because I think that these brooches are way to heavy and kind of didn't know what should I do about it... These brooches are for heavy and thick fabric but I'd like to wear them now :) You don't wear wool jackets or coats in summer time...
First one is in brown (topaz colored crystals, synthetic goldstone and beige fwp), second one has a red-black-pearl contrast (black glass beads and crystals, corals and fwp), third one with labradorites is the one I showed you previously and fourth is a bit greenish (jade, synthetic goldstone and olivine colored crystals). The reason for making so many so similar things is simple, I went outdoors to bead and could take only limited stash with me ;)

5 comments:

Anonymous said...

aaaah, ma ahmin õhku, kui ilusad!!!! Ja kohe kirjutan Sulle!!!!

mdmB said...

Heh, Imbi, näed nüüd :) Mõnikord kohe veab!

mags said...

Hi!So nice brooches indeed!
(There is a way, a little 'thing' to make a pendant of a brooch! You hang it on the needle... I'll try to find a link and send it to you in H-forum, ok :-D )

mdmB said...

Hi, Mags! Thank you so much for the link! I've never seen brooch converter before :P

Ljudmila / Lucy said...

Uhh.. see viimane on minu totaalne lemmik! :D