Tuesday, December 27, 2011

Miss Molly Button Earrings

Tahtsin teha nööpkõrvarõngaid, milles oleks rohkem seemnehelmeid, kohe palju rohkem kui viimases "Blossom" seerias. Ja siis tekkisidki need siin. Selle kõrvarõngaste seeria nimeks sai "miss Molly". Sest need ei sätenda nii palju ning neis on neiulikult armsad lillekesed. Kõrvaõngad on kaunistatud mitmekihiliselt, nii nagu vanasti tehti :) Praegu ma väga palju erinevaid värvikombinatsioone selles tegumoes ette ei kujuta (maksimum kahe värviga), aga kuna kõrvarõnga toorik on ainult 18mm, siis palju see ei saagi mahutada. Kahjuks lõhub nende valmistamine kohutavalt näppe... Tööprotsessi käigus on püsti peenikesi traadiotsi ning žiletina teravaid servi. Need lõpuks on muidugi eemaldatud või peidetud töö sisse nii. Aga jah, mul pole ammu näpud niiiii valutanud.

Kasutasin siin nii uusi kui ka vanu ehtekive (Swarovski, Preciosa) koos Tšehhi seemnehelmestega. Metallkomponendid on toodetud EU-s.

Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket

I wanted to make earrings that have more seedbeads in them, lot more than my previous earrings from "Blossom" series. And then I made these. I named this new earring series "miss Molly". Because they don't shine too much and have sweetest flowers in them. Earrings are in layered technique, just like they used to make in the old days :) I can't see too many color combinations with them (max 2 colors) but since the plate is 18mm in diameter it doesn't hold too much anyway. Unfortunately making these hurts my fingers, alot... During the process there are many thin wire ends and razor-sharp edges. I will remove or hide them all. Yes, my fingers haven't ached that much in a long time.

I used new and vintage rhinestones (Preciosa, Swarovski) with Czech seedbeads. All metal components were made in EU.

3 comments:

Seren said...

See on nüüd siis sobilik koht hüüatuseks "Cute as a button!". :)

Katrin mdmB said...

:)

Anonymous said...

nii mõnusad :)