Tuesday, February 2, 2010

COTM: White January

See jaanuar oli üks ilusamaid, mida näinud olen. Jah ma tean, et paljud on lumest väsinud, sest selline ilm tekitab raskusi nii autoga kui ka autota liikuvatele inimestele. Aga mulle ikkagi meeldib. Talv nagu muinasjutus - lummav ning sama ajal pisut hirmutav oma jõus. See talv tuletab mulle meelde, et meil on ikka mitu aastaaega. Mitte ainult see üks pikk, vihmane ja hall aastaaeg, mida nimetatakse Eesti ilmaks.

Valik valgeid ehteid selle jaanuari jaoks. Piltide võtmise kuupäev on peidus failinimes ;)
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket Photobucket
Photobucket

This January was one of the most beautiful I've ever seen. Yes I know that many people are already bored and thiskind of weather has downsides for those who drive cars and for those who don't. But I still like it. It's like a winter from a fairy tale - beautiful, powerful and bit scary. It reminds me that I live in a place with four seasons, not in one long, gray and rainy one that we call Estonian weather.

A selection of my white colored jewelry for this January. The dates of when I took these photos are hidden in the fail names ;)

1 comment:

Kathy said...

Milline ilu! Mäletan kunagi mitmeid aastaid tagasi, tegid sa ilusaid ehteid ja lahkelt andsid nõu nende tegemisel, aga nüüd...täitsa kõrgem tase...lihtsalt ei jätku sõnu, kuivõrd ilusad ehteid sa teed! Sooviksin endale kõike su ehteid :))