Sunday, August 31, 2008

Beige August

See kee oli tehtud isetegija.net Värvispektri projekti raames. Ma pole blogis esitlenud juuli sinist, seda seetõttu, et pole suutnud seda korralikult fotole saada :( Täitsa hädas sellega...
Aga selle kaelakeega on põnev lugu :P Mäletate Ehtekonkurssi? Ja seda, kuidas ma tõin välja oma lemmikud? Nende hulgas üks kee, mille puhul olin uudishimulik ;) No vot, selle kee autor Kreet/Krets võttis minuga ühendust ja jagas lahkelt oma teadmisi! Tema oli saanud oma konkursitöö motiivideks idee Eni Okeni Quarterfoil'i lingist ning teinud oma versiooni. Ma küsisin luba seda tema arendatud ideed proovida ning sain nõusoleku. Ega no muidugi, pean ma asju ikka omamoodi tegema :) ja sedasi see kaelakee ripats tekkiski :D Aitäh, Kreet!
Siin on 6x8mm piimjad lihvitud klaashelmed ning TOHO seemnehelmed 8/0 ja 11/0 ning pulgad. Sekka metallhelmeid, linke ja traati.


This necklace is made as part of the color Spectrum in isetegija.net. I haven't shown my blue July in this blog, but this because I'm just not able to photograph it :( I'm having trouble with it...
But the story of this necklace is quite inetersting :P Remember the Jewellery Competition? And that I linked to my favourite pieces? Among others I liked this and wondered how this was made ;) Well, the author of this necklace Kreet/Krets emailed me and shared her knowledge! She got the inspiration to make those motifs from the Quarterfoil tutorial of Eni Oken. So she made her own version and added her motifs to her competition work. I asked permission to use her version and start making this necklace in this morning. But ofcourse I have to make it a bit different :)
Here are 6x8mm milky faceted glass donuts and TOHO seedbeads 8/0, 11/0 and bugle beads. Adding some metal beads, links and wire.

4 comments:

Lillelemb said...

Lemmik! Beezid keed on lihtsalt fantastilised! :)

Christina said...

Very pretty!

Kreet said...

Väga lahe tuli sinupoolne nägemus välja :) Tore kohe vaadata, kuidas igal autoril on juhenditest oma nägemus!!!

mdmB said...

Thank you! Aitäh-aitäh!
Näedsa, Kreet, sul on ikkagi täitsa kobe blogi, millele viidata :D Tegin postitusse vastavad täiendused. Ja ikka tuleb ju läheneda omamoodi, nii on ju põnev!